۱۳۸۹ بهمن ۲۹, جمعه

آسید علی بجای درخواست از بحرین خودت روز اول اسفند دست به خشونت علیه ملت نزن

ببینید چه حکومتی به چه حکومتی میگوید علیه مردم به خشونت متوسل نشود
رژیمی که خود سگهایش را بفرمانده رادان وسگتوله های بسیجی وحرامزادگان امام زمانش با کارد ودشنه وتبر سینه وپهلوی ما را دریده اند با گاز اشگ آور وگلوله های چهار پاره صورت وسینه هایمان را سوراخ کرده اند وحالا هم بدنبال اعدام تنی چند از مخافان خود هستند وحکومتی که قاضل القضاتش یک آخوند انگلیسی است ورئیس مجلس آن دزدی با چراغ است مملکتی که رئیس باصطلاح جمبورش شمپانزه هزار تیر است ورهبورش دزد سرگردنه از دولت بحرین میخواهد که علیه مردم دست بخشونت نزند .
کشوری که بکشته شدن یکنفر درتظاهراتش مجلسش تعطیل شد با شما قابل مقایسه است ( اگر بیل زن هستید یک بیل درکون خودتان بزنید) روز اول اسفند علیه مردم دست به خشونت نزنید


تهران نگران اوضاع در بحرین است

ایران از بحرین خواست علیه مردم به خشونت متوسل نشود


تهران – خبرگزاریها، العربیه.نت یک مقام آگاه در وزارت امور خارجه ایران روز پنجشنبه 17-2-2011، اعلام کرد این کشور از دولت بحرین خواسته است علیه تظاهرکنندگان مخالف دولت به خشونت متوسل نشده و به خواسته های مردم کشورش توجه کند.

این منبع وزارت امور خارجه ایران گفت، ایران نگران اوضاع در بحرین است و از مقامات آن کشور می خواهد خویشتن دار بوده و به خشونت متوسل نشوند .

خبرگزاری رسمی جمهورس اسلامی ایران "ایرنا " با انعکاس این اظهارات افزود مقام آگاه در وزارت خارجه ایران افزود تظاهرات در بحرین یک مسئله داخلی است ولی ایران از مقامات آن کشور می خواهد به خواسته های مردم هم توجه کنند.

از سوی دیگر یکی از فعالان بحرینی به نام علی المشیمعی در گفتگو با شبکه تلویزیونی بی سی عربی ضمن نفی حمایت ایران از تحرکات مخالفان در بحرین نیروهای امنیتی این کشور را متهم کرد که بست نشستگان در میدان اللولو را مورد حمله قرار داده اند .

از سوی دیگر سخنگوی نیروهای مسلح بحرین در سخنانی که از تلویزیون رسمی این کشور پخش شد اعلام داشت ارتش این کشور اقدامات لازم را برای برقراری نظم و امنیت در کشور اتخاذ خواهد کرد .

شایان ذکر است که تظاهرات معترضین در بسیاری از کشورهای خاورمیانه من جمله ایران، لیبی و بحرین به خشونت کشیده شده است .

در همین حال وزیر امور خارجه بحرین در پایان نشست فوق العاده وزرای خارجه کشورهای عربی شورای همکاری خلیج با شرکت در مصاحبه ای رسانه ای اعلام داشت شیعیان بحرین دوستدار کشور خود بحرین هستند .

وی دخالت نیروهای پلیس در حوادث این کشور را به منظور جلوگیری از سقوط کشور در جنگ فرقه ای دانست .

هیچ نظری موجود نیست: