۱۳۸۹ بهمن ۲۴, یکشنبه

پرسش از خام ننه ای ملعون

آقای رهبور دزدان سرگردنه وسربازان حرام زاده امام زمانی
ضرب المثل قربون برم خدا رو    *********** یک بام و دو هوا رو         را شنیدید حکایت شما دغل کاران ومتشرعان مذهبی است که چون شتر مرغ هستید که نه بار میبرید ونه تخم میگذارید خودت درمراسم گوسفند درچمن  جمعه حرفهائی را زدی محمو مشنگت وآیت الله مورچه دراصفهان ومعاون سیاسی وزارت کشوراشغالی شما چرندیاتی را درمورد مصر گفته اید یا اینها ئی گفته اید دروغ بود ویا شما عین استبدادی بهر حال دروغگو خره  گاوه نفهم وبینام................... قبول داری یا برای دروغگو نبودنت مجوز را میدی؟
حرفهای خودت ریش قرمز نامردت محمود مشنگت را از سایت آیت الله بی بی سی برات میگذارم


آقای علیخانی گفت کسانی برای حمایت از مردم مصر درخواست مجوز راهپیمایی کرده اند که "پیش از این مورد حمایت دیكتاتورهایی همچون مبارک بودند."
درخواست راهپیمایی ۲۵ بهمن به طور مشترک از سوی میرحسین موسوی و مهدی کروبی، از رهبران مخالفان دولت ایران مطرح شده است.
کاخ سفید روز جمعه نیز با مقایسه حمایت حکومت ایران از معترضان مصری و نحوه برخورد آن با مخالفان داخلی، جمهوری اسلامی را به "دورویی" متهم کرد.
جو بایدن، معاون رئیس جمهوری آمریکا هم در سخنانی از حکومت ایران خواست به معترضان اجازه راهپیمایی مسالمت آمیز دهد و زندانیان سیاسی را آزاد کند.
محمود احمدی نژاد روز جمعه در مراسم سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در تهران و چند ساعت پیش از اعلام کناره گیری حسنی مبارک از ریاست جمهوری مصر، از حق مردم این کشور برای اعتراض به حکومت این کشور دفاع کرد.
آیت الله علی خامنه ای، رهبر ایران نیز در نمازجمعه چهارم فوریه، پانزدهم بهمن، با اعلام حمایت از قیام مردم مصر، "بیداری اسلامی" را عامل تحولات شمال آفریقا دانست.
علی لاریجانی، رئیس مجلس ایران نیز هفته گذشته از دولت مصر به خاطر ایجاد اختلال در اینترنت انتقاد کرد و گفت: "جوانان امروز از مسائل سیاسی مطلع هستند و با قطع اینترنت و شبکه ها دردی دوا نمی شود."
فشار بر مخالفان دولت ایران همزمان با نزدیک شدن ۲۵ بهمن افزایش یافته است.
گزارش ها بیانگر حصر خانگی مهدی کروبی و افزایش بازداشت مخالفان است.

باید بدانی ما پیروزیم چون حق با ماست انتقام خون خواهران وبردران پدران ومادرانمان را از بانییان اینهمه جنایت وکشتار خواهیم ستانید ما اگر سبزیم سبز براندازیم


خرد نگهبان همه ایرانیان پاک نهاد باد

هیچ نظری موجود نیست: