۱۳۹۰ فروردین ۱۷, چهارشنبه

حمایت فلسطین از بحرین و کویت در برابر جمهوری اسلامی


تاریخ خبر: چهارشنبه 17 فروردین 1390 - کدخبر: 81472
  article picture وزیر امور خارجه فلسطین در اظهاراتی از دولت های بحرین و کویت در برابر جمهوری اسلامی اعلام حمایت کرد

روزنامه الوطن چاپ ریاض نوشت، ریاض المالکی وزیر امور خارجه فلسطین - دولت محمود عباس - با اعلام حمایت و همبستگی و ایستادگی این کشور در کنار کشورهای عربی جنوب خلیج فارس در مقابل توطئه هایی که علیه آنها برنامه ریزی و انجام می شود گفت: مسئله فلسطین همیشه از طرف کشورهای شورای همکاری خلیج فارس مورد حمایت قرار گرفته است.
وی افزود: در اوج حوادث بحرین پیام همبستگی و تاییدی را برای وزیر امور خارجه بحرین ارسال و در آن تاکید کردیم ملت و رهبران فلسطین در کنار دولت بحرین و در برابر توطئه هایی که علیه وحدت و سرزمین این کشور انجام گرفت قرار دارند.

وزیر خارجه فلسطین افزود: دو روز پیش از این هم پیام مشابهی را به وزیر امورخارجه کویت ارسال کردیم و در آن حمایت فلسطین را از تمامی اقدامات کویت در مقابله با تمامی توطئه ها علیه این کشور اعلام کردیم.

وی افزود: موضع ثابت و روشن فلسطین حمایت از کشورهای شورای همکاری خلیج فارس در مقابل همه توطئه هایی است که علیه آنان صورت می گیرد.

در روزهای اخیر مقامات ارشد بحرین و کویت بارها جمهوری اسلامی را به دخالت در امور داخلی این کشور متهم کرده اند. این دو کشور در اعتراض به رژیم ایران، سفرای خود را از تهران فراخوانده و شماری از دیپلمات های جمهوری اسلامی را نیز از بحرین و کویت اخراج کرده اند.
برگرفته از رسانه حکومتی

هیچ نظری موجود نیست: