۱۳۹۰ مهر ۱۶, شنبه

اختلاس ودزدی فضائی توسط پدر انوشه انصاری

اختلاس ودزدی فضایی
عضو مجلس رژیم:پدر انوشه انصاری 20 میلیارد از باند احمدی نژاد کمک مالی گرفت!

منبع حکومتی:"انوشه انصاری" کسی که با پرداخت هزینه ای بالغ بر 20 میلیون دلار (20 میلیارد تومان) در سال 2006 به عنوان اولین زن گردشگر فضایی نامش در رسانه های ایرانی مطرح شد. اینبار هم فردی از خانواده انصاری خبر ساز شده است اما نه این بار انوشه برای سفر به فضا، بلکه پدر وی برای ارتباط با "جریان انحرافی" در ایران.(باند خامنه ای ، باند احمدی نژاد را "جریان انحرافی" می نامد)

سایت حکومتی قاصد نوشت: برخی ادعا می کنند که شاید باز هم فردی از خانواده انصاری ها قصد گردش در فضا را دارد که استاندار یکی از استان های مطرح کشور تنها با سفارش جریان انحرافی 20 میلیارد تومان به پدر انوشه انصاری پرداخت کرده است.

یکی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی با افشای این مسئله برای قاصد، به تلاش های جریان انحرافی در ایجاد رانت های اقتصادی اشاره و تاکید کرد: از طریق حمایت های جریان انحرافی، 20 میلیارد تومان در قالب طرح مسکن مهر و بدون هیچ گونه قرار دادی به انصاری پدر پرداخت شده است.

جالب آن که گفته می شود انصاری و یکی از حامیان اصلی جریان انحرافی در ساخت مسکن در اوکراين، آسياي جنوب شرقي و امريکاي لاتين همکاری می کنند.

به نظر می رسد دولت و مسئولان که به دنبال ایجاد شغل برای تمامی افراد جامعه هستند و اشتغال زایی را یکی از مهمترین اهداف خود قرار داده اند باید نسبت به این موضوع که بودجه هایی مصوب در این حوزه چگونه و در اختیار چه کسانی قرار می گیرد، توجه بیشتری داشته باشند.

هیچ نظری موجود نیست: