۱۳۹۳ شهریور ۴, سه‌شنبه

ایمیل زیر را بدون دخل تصرف گذاشتم تا خودتان نظر بدهید

با سپاس از جاوید ایران (پیمان ملی) تا سیه روی شود هرکه دراو غش باشد

ايميل زير از ترکيب چندين ايميل درباره داعش فراهم شده است ميانشان خط ===  کشيده شده است..
اوباما: داعش دین ندارد..!!!

رئیس جمهور امریکا باراک اوباما در کنفرانسی خبری در ادگارتاون در ایالت ماساچوست گفت: " گروه دولت اسلامی (داعش) نماینده هیچ دینی نیست. هیچ دینی نیست که بگوید سر بی گناهان را از تن جدا کنید. عقیده اینها پوچ است... سرطانی است که در قرن بیست و یکم جایی ندارد." !

جناب رئیس جمهور در اینکه فرقه و یا گروه اسلامگرای داعش یک طاعون و غده سرطانی در قرن بیست و یکم است شکی در آن نیست و اینکه این غده سرطانی باید جراحی شود و از کالبد تمدن مدرن بشری بیرون آورده و دور ریخته شود باز هم شکی در آن نیست. امّا جناب آقای رئیس جمهور، بخش نخست گفتار شما کاملاً اشتباه و بدور از واقعیت است. این بخش با تاریخ اسلام و آیات قرآنی همخوانی و مطابقت ندارد.

جهت اطلاع شما و آنهاییکه همانند شما می اندیشند باید بگویم:                   


داعش دین دارد و دینش اسلام ناب محمدی و کتابش هم قرآن نام دارد.

جناب رئیس جمهور محترم، گروه اسلامگرای داعش دقیقاً در حال اجرا کردن سنت پیامبر اسلام و آیات قرآنی است.

آیاتی نظیر توبه 29 و محمد 4 و صد ها آیات ضد بشری دیگر.
جهت اطلاع شما در همین آیه 4 از سوره محمد " الله " خدای محمد به مسلمانان دستور گردن زدن کفار (حربی و کتابی) را داده است و دقیقاً بر اساس دستورات همین آیات قرآن است که اسلامگریان داعش سر از تن "جیمز رابرت فولی " خبرنگار و شهروند آمریکایی جدا کرده اند.

اگر شما تاریخ اسلام را نخوانده اید و از آیات قتل و غارت و تجاوز به دگراندیشان در قرآن و سنت پیامبر آن بی اطلاع هستید، این مشکل شما و امثال شماست.
شاید هم از تاریخ اسلام اطلاع کافی و کامل دارید و قرآن را هم با دقت خوانده اید و به حقایق هولناک و زشت دین اسلام آگاهی و اشراف دارید امّا سیاست های جهانی اجازه گفتن حقایق را به شما نمی دهد!
شوربختانه در جهان امروز کارتل های نفتی و غیر نفتی اعم از اسلحه سازی،... و غیره و همچنین لابیست های پر قدرت و پر نفوذ تصمیم گیران واقعی در صحنه جهانی هستند و سیاستمداران جهان همانند شما تنها بازیچه ای در دست آنها بوده و هستند.

اما از سوی دیگر شما بعنوان رئیس جمهور منتخب ملت امریکا مسئولیت و وظیفه دارید تا حقایق را به ملت خود و همینطور جهانیان بگویید. شما به شرف و وجدان انسانی خود سوگند یاد کرده اید که دروغ نگویید.

جهان ارتباطات امروز بیش از هر زمانی دیگر رو به خِرد گرایی گام بر میدارد لذا باید سیاستمدران این دوران نیز افرادی خِردگرا و حقیقت گو باشند نه بازیچه ای در دست این و آن.

باید از خود سانسوری و دروغگویی فاصله گرفت. این حق تک تک انسان های دگر اندیش جهان از جمله مردم امریکاست که با واقعیت های تلخ و ضد بشری اسلام آشنا شوند. کتمان کردن ناگفته های هیولای ویرانگر اسلام به نفع و سود جهان امروز و فردا نیست و نخواهد هم بود.

آموزه های ضد انسانی سنت اسلامی، آیات قرآنی و در کل ایدئو لوژی مرگبار اسلام قابل دفاع کردن نیست و هرگز هم نبوده است.

بنابراین با خود، ملت امریکا و همه جهانیان آزاده و دگراندیش صادق باشید و دست از طرفداری بیهوده از اسلام " صلح جویانه " بردارید. چون چنین اسلامی عملاً وجود خارجی ندارد و هرگز هم نداشته است. اسلام با زور شمشیر بنا شده است و با زور شمشیر هم تا کنون به بقای خود ادامه داده است.
گواه این گفته آخر تاریخ اسلام سنتی، الگو بودن سنت، رفتار و شیوه زندگانی پیامبر اسلام و البته آیات قرآنی هستند.
http://farsi.alarabiya.net/fa/middle-east/2014/08/21/اوباما-داعش-دین-ندارد-یک-سرطان-است.html

=================
آن زمان که شاهنشاه به مايک والاس گفت يهودی ها تمام آمريکا را کنترل میکنند، مايک والاس با شگفتی پرسيد، اعليحضرت يعنی میفرماييد يهودی ها همه چيز مارا کنترل میکنند؟؟

پس از آن، آن شد که خمينی طرفدار يهود وسياست های يهود با شعار ضد يهود وارد میدان شد... موج موتور سواران تظاهر کننده در روزهای شورش و اسلحه پنهانی به کمک موسادی های نفوذی در سطح خيابان های ايران تظاهرات  را رهبری کردند وبين مردم ساندويچ و پپسی کولا پخش کردند...

شاه در ايران نيست ولی آيا راست نمی گفت؟؟  به اين کشيش گوش کنيد چطور روزنامه وتلويزيون های تحت کنترل يهودی هارا فاش میکند.. کشيش جان مراقب جانت باش...
===============


And still the worse to come....This is the fruit of the massive islamic immigration to Europe, North America and Australia... Blood thirsty devout Muslims holding western passportsTHE ENEMY WITHIN
New York: Friday prayer at mosque preaches jihad and hate (video)
Quran (2:216) - "Fighting is prescribed for you, and ye dislike it. But it is possible that ye dislike a thing which is good for you, and that ye love a thing which is bad for you. But Allah knoweth, and ye know not."
Muslims obligated to fight…we don’t want peace’, via Memri Tv.
That's what they are fed in their mosques in western countries: inciting of hatred, racism and violence under the banner of "resistance oppression"....In fact Muslims are obliged to wage war against ALL people until they become Muslims or submit to the global islamic rule...That's what prescribed in the Quran and in the hadith.

از خوانندگی رپ در لندن تا بریدن سر خبرنگار آمریکایی عبدالمجید عبدالباری،شهروند 23 ساله بریتانیایی مصری تبار، که پیشتر خواننده "رپ" در لندن بود، کسی است که روز سه شنبه 19 اوت با چهره ای نقاب زده به سبک داعشی ها در حالی که چاقویی در دست داشت، در کنار جیمز فولی روزنامه نگار آمریکایی، که روی زانو بر زمین نشسته بود، ایستاده بود. او در فیلم ویدئویی پس از بیان پیامی کوتاه و تهدید آمیز خطاب به اوباما رئیس جمهوری آمریکا، سر روزنامه نگار آمریکایی را از تن جدا کرد و سپس بر پشت پیکر او که همچون مرغی سر بریده نقش زمین شده بود، قرار داد. این تصاویری موجی از رعب و وحشت را میان میلیونها انسان برانگیخت.
جدا کردن سر جیمز فولی در مقابل دوربین، موجب نفرت و انزجار میلیونها انسان در جهان شد. جیمز فولی 40 ساله روزنامه نگاری است که حدود دو سال پیش در استان ادلب در شمال غرب سوریه ناپدید شده بود.
روزنامه بریتانیایی "ساندی تایمز" در شماره روز یکشنبه در گزارشی نوشت، کشف هویت قاتل خبرنگار آمریکایی با همکاری دستگاه اطلاعاتی داخلی بریتانیا "MI5" و بخش خارجی آن MI6 صورت گرفته است.
روزنامه ساندی تایمز خبر کشف هویت قاتل خبرنگار آمریکایی را در 100 کلمه اول یک مقاله تحلیلی به قلم فیلیپ هاموند، وزیر امور خارجه بریتانیا، قرار داد که در آن نوشته است: "داعش" مناطق وسیعی از خاک سوریه و عراق را به کنترل خود درآورده و از آن مناطق دولتی "تروریستی" و پایگاهی برای آغاز حملات به غرب تشکیل داده است".
==============

هیچ نظری موجود نیست: