۱۳۹۳ مهر ۱۹, شنبه

خرد داشتن به مدرک دکترا بستگی ندارد . چرا که الاغ هم یک خروار کتاب را حمل میکند


معاون روحانی: در ایران هیچ‌کس به دلیل روزنامه‌نگاری دستگیر نشده است  


با این میگویند وقاحت بیشرمی دروغگوئی وسفسطه 

اگر شما از آخوند روزی حرف راست شنیدید ایمان داشته باشید آن روز روز آخر دنیاست چرا که اسلام ناب محمدی با دروغ وخدعه ونیرنگ وقتل وجنایت اجین است واسلام ناب محمدی شیعه علوی علاوه برآن خصائل بارز بیشرمی وبیناموسی را هم افزوده است خانم الهام امین زاده که دکترای حقوق سیاسی خود را از دانشگاه گلاسکو در انگلستان گرفته است در کمال بیشرمی یک پاسخ دورویه سفسطه بازانه را به جامعه ایرانی تحویل میدهد که حسن کلید ساز دروغ نگفته هیچ روزنامه نگاری بعلت فعالیت حرفه ای بازداشت نشده اما نمیگوید فعالیت حرفه ای چگونه فعالیتی است ؟ این فاحشه تحصلکرده انگلیس گوئی کلاهبرداری را هم در دروس دانشگاه گلاسکو بایشان اموخته اند بخوانید خودتان با نگاهی به عکس این جرثومه فساد ونظراتش بهتر پی خواهید برد 

الهام امین‌زاده معاون حقوقی حسن روحانی رئیس جمهوری ایران می‌گوید که در این کشور هیچ روزنامه‌نگاری به دلیل روزنامه‌نگاری دستگیر نشده است. 

الهام امین زاده در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم، در پاسخ به این پرسش که رئیس‌جمهور در نیویورک گفته هیچ روزنامه‌نگاری به دلیل فعالیت‌های حرفه‌ای بازداشت نشده است، اما برخی اصلاح‌طلبان مدعی هستند اظهارات رئیس‌جمهور صحیح نیست و موضوع را کتمان می‌کنند، گفت: «من به صورت کلی می‌توانم پاسخ دهم و چیز جزیی در این زمینه نمی‌توانم بگویم، یعنی چیزی نداریم که بگوییم.»

وی ادامه داد: «فقط می‌توانم بگویم که هیچ روزنامه‌نگاری در کشور به دلیل روزنامه‌نگاری دستگیر نشده است.»

حسن روحانی رئیس جمهوری ایران در حاشیه مجمع عمومی سازمان ملل متحد در نیویورک در مصاحبه با شبکه خبری سی.‌ان.ان در پاسخ به سوالی درباره روزنامه نگاران زندانی در ایران گفته بود که معتقد است هیچ روزنامه‌نگاری به دلیل روزنامه‌نگاری در زندان نیست.

این سخنان روحانی با واکنش گسترده روزنامه‌نگاران در ایران مواجه شد. آن‌ها در نامه‌ای به روحانی با اشاره به زندانی شدن ده‌ها روزنامه نگار در ایران به این سخنان او اعتراض کردند. 

در ایران به ویژه پس از انتخابات ریاست جمهوری سال ۲۰۰۹، ده‌ها روزنامه‌نگار طیف اصلاح طلب بازداشت و به زندان محکوم شدند.

هیچ نظری موجود نیست: