۱۳۹۳ مهر ۲۵, جمعه

اسیدپاشی حکومتی؛ جانیانی از جنس داعش


سایت پارسینه در تهران: اسیدپاشی های مشکوک در اصفهان/ احتمال اسیدپاشی به زنان بدحجاب وجود دارد
مزدوران حکومت اسلامی در اقدامی جنایتکارانه برای ایجاد رعب و وحشت در میان زنانی که آنها را "بدحجاب" خطاب می کنند، به روی تعدادی از آنان در شهر اصفهان اسید پاشیده اند.
یک منبع مطلع به رادیو فردا گفته در هفته‌های اخیر، حداقل شش زن جوان قربانی اسیدپاشی تنها در بیمارستان فیض اصفهان بستری شده‌اند.
این منبع مطلع افزوده که یکی از قربانیان، دختر ۲۱ ساله‌ای است که اسید هم صورت او را سوزانده و هم به علت وارد شدن به دهان، به اندام داخلی‌اش آسیب رسانده است.
به گفته این فرد، یک موتور با دو سرنشین در کنار خودروی حامل این دختر توقف کرده، سرنشین پشتی موتور با انگشت به شیشه ضربه زده و به بهانه پرسیدن آدرس، اسید را که در درون سرنگ بود به صورت دختر پاشیده است.
این منبع مطلع افزوده که جوان، زیبا و غیر چادری بودن، خصوصیات مشترک تمام زن‌هایی است که در هفته‌های اخیر در اصفهان قربانی اسیدپاشی شده‌اند.
خبرگزاری ایسنا هم از «اسیدپاشی به یک خانم جوان» در شامگاه چهارشنبه و گسترش این شایعه در سطح اصفهان که زنان دیگری نیز در هفته‌های اخیر قربانی اسیدپاشی شده‌اند، خبر داده است.
ایسنا در گزارش خود که پنجشنبه ۲۴ مهر منتشر شده، نوشت که چهارشنبه شب، «موتورسواران نا‌شناس»، بر روی یک خانم جوان که سوار خودروی سمند بود اسید پاشیدند.
شاهدان عینی به این خبرگزاری گفته‌اند که زن جوان به شدت از ناحیه صورت و دست دچار سوختگی و به بیمارستان سوانح و سوختگی منتقل شد.
علی شجاعی یکی از کسبه خیابان مهرداد به ایسنا گفته است که «اين چندمين باری است که در هفته‌های اخير در خصوص اسيدپاشی به زنان جوان در اصفهان شنيده است.»

هیچ نظری موجود نیست: