۱۳۹۳ مهر ۲۵, جمعه

انفجار بزرگ در خلیج فارس


به گزارش جام نیوز، یک روزنامه عرب زبان در تیتر اول اخبار امروز خود با اشاره به اختلافات شدید میان رژیم ایران و عربستان، نسبت به انفجاری بزرگ در منطقه هشدار داد.
القدس العربی ضمن وخیم خواندن روابط رژیم ایران و عربستان، اظهارات اخیر وزیر امور خارجه عربستان را تنش زا خواند و از وضعیت موجود بین دو کشور به "خطر انفجار در خلیج فارس" تعبیر کرد.
"سعود الفیصل" وزیر امور خارجه عربستان سعودی، در سخنان اخیر خود مدعی شده بود که نیروهای رژیم ایران در سوریه حضور دارند و از آنها با عنوان «نیروهای اشغالگر» یاد کرده بود.
رئیس کمیسیون امینت و سیاست خارجی مجلس رژیم ایران نیز سخنان وزیر خارجه سعودی را ناشی از کهولت سن وی عنوان کرده است.
علاءالدین بروجردی گفت: «اگر قرار باشد لفظ "اشغالگر" تنها شایسته یک حکومت باشد، بدون شک آن عربستان سعودی خواهد بود؛ جرا که حکومت آل سعود با شعار سپر دفاعی جزیره، به شهروندان بی دفاع یمنی یورش برده و قوانین بین المللی را نقض کرده است.»

اعتراف صریح رژیم به دخالت در کشورهای منطقه

آخوند علی سعیدی٬ نماینده علی خامنه‌ای در سپاه از یمن٬ عراق٬ بحرین٬ آمریکای لاتین٬ لبنان و سواحل مدیترانه به عنوان «عمق استراتژیک» جمهوری اسلامی نام برده است.
به گزارش دیگربان، سعیدی با تائید دخالت جمهوری اسلامی در وقایع یمن٬ بحرین و عراق گفته باید این دامنه نفوذ به اطلاع مردم ایران رسانده شود چرا که این اطلاع‌رسانی در روحیه جامعه تاثیر‌گذار است.

هیچ نظری موجود نیست: