۱۳۹۰ تیر ۷, سه‌شنبه

دولت اسرائیل تحریم ها علیه ایران را تائید میکند26 ژوئن 2011
«در میان این تحریم ها، اصلاحیه قانون منع به اصطلاح پول شوئی است که گسترش کنترل بر تجارت و داد و ستد متقابل با ایران را تقویت میبخشد.  همچنین تصمیم گرفته شد که تماس دولتی با شرکت هائی که با ایران داد و ستد می کنند، کنترل و محدود شود.»
  
(عکس:  GPO)
   (عکس:  GPO)
(از تارنمای نخست وزیری)
امروز (یکشنبه، 26 ژوئن 2011، 5 تیر 1390) کابینه اسرائیل به اتفاق آرا تصمیم گرفت که تحریم های اقتصادی علیه ایران را گسترش دهد.  این اقدام در ادامه توصیه کمیته دولتی است که برای همین منظور دایر شد. این گامها، از جمله یک سری تدابیر دولتی و مقرراتی است که اسرائیل را در صدر جلوداران تحریم های بین المللی علیه ایران قرار می دهد. این اقدامات، در روزهای آینده، توسط وزارتخانه های مربوط (در اسرائیل)، پیش برده خواهد شد.
در میان این تحریم ها، اصلاحیه قانون منع به اصطلاح پول شوئی است که گسترش کنترل بر تجارت و داد و ستد متقابل با ایران را تقویت میبخشد.  همچنین تصمیم گرفته شد که تماس دولتی با شرکت هائی که با ایران داد و ستد می کنند، کنترل و محدود شود.
بمنظور گسترش دامنه تحریم ها، دولت اسرائیل، ایران و  گروه و دسته های وابسته به آن را عناصر دشمن، اعلام خواهد کرد. عملیات مربوط به این مسئله، توسط یک هیئت مدیره ملی که برای همین منظور بوجود میاید، هم آهنگ خواهد شد. این هیئت مدیره، مسئول هم آهنگ کردن اطلاعات، اجرای قانون و مقررات، و اعمال تحریم خواهد بود.
بنیامین نتانیاهو نخست وزیر گفت: «توصیه های این کمیته گام مهمی در مبازه علیه برنامه اتمی ایران است.  این توصیه ها اطمینان خواهد داد که بمنظور مجبور ساختن رژیم ایران به دست برداشتن از برنامه تولید سلاح های اتمی خود، اسرائیل در صف جلوداران تحریم های بین المللی علیه ایران، قرار خواهد گرفت.»

    

هیچ نظری موجود نیست: